25 Mayıs 2018 Cuma

Survivor Şampıyonları, Finalistleri ve Yarışmacıları Tüm Sezonlar

SURVİVOR ŞAMPİYONLARI (TÜM SEZONLAR)

Survivor şampiyonları 2005 - 2020 arasında şampiyon olan tüm yarışmacılar. Survivor şampiyonları, finalistleri ve yarışmacıların tam listesi
Survivor Başvuru Linki http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2


2005 Şampiyonu Survivor  İlk Şampiyonu : Büyük Macera Uğur Pektaş Palau

2006 Survivor Türkiye - Yunanistan Derya Durmuşlar Panama

2007 Survivor Aslanlar - Kanaryalar Taner Özdeş Panama

2010 Survivor Kızlar - Erkekler Merve Oflaz Filipinler

2011 Survivor Ünlüler - Gönüllüler Derya Büyükuncu Dominik Cumhuriyeti

2012 Survivor Ünlüler - Gönüllüler Nihat Altınkaya Dominik Cumhuriyeti

2013 Survivor Ünlüler - Gönüllüler Hilmi Cem İntepe Panama

2014 Survivor Ünlüler - Gönüllüler Turabi Çamkıran Dominik Cumhuriyeti

2015 Survivor All Star Turabi Çamkıran Dominik Cumhuriyeti

2016 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Çağan Atakan Arslan Dominik Cumhuriyeti

2017 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Ogeday Girişken Dominik Cumhuriyeti

2018 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Adem Kılıççı Dominik Cumhuriyeti


2019 Survivor Türkiye - YunanistanKaterina Dalaka



2005 Survivor Şampiyonu : Uğur Pektaş


Güney Takımı
Uğur Pektaş (Güney Takımının Lideri)
Özgür Şimşek (2.)
Celal Canbakal (3.)
Dilem Gözde (4.)
Serap Işık (5.)
Bora Uçak (6.)
Özden Yılmaz
Orhan Gümüşer

Kuzey Takımı
Irmak Arkadaşlar (7.) Kuzey Takımının Lideri
Kemal Pekser (8.)
Ebru Demiray
Selin Yardımcı
Onur Okyay
Tuğba
Semih Şahin
Fulya Keskin
Bora Bölükbaşı




2006 Survivor Şampiyonu : Derya Durmuşlar

Vassilis Athanassopoulos Yunanistan 2. Gün
Maria Nikoloutsou Yunanistan 3. Gün
Fulya Gürkan Türkiye 6. Gün
Onur Sarmusak Türkiye 9. Gün
Yoanna Nikolaoy Yunanistan 12. Gün
Çiğdem Misirli Türkiye 15. Gün
Melita Goyait Yunanistan 17. Gün
Stella Kalenderoglou Yunanistan 18. Gün
Yannis Zissis Yunanistan 21. Gün
Teymuralp Fosforoğlu Türkiye 24. Gün
Arzu Gazioğlu Türkiye 27. Gün
Metin Gulgez Türkiye 30. Gün
Nadia Zagli Yunanistan 33. Gün
Ipek Esin Türkiye 36. Gün
Pantelis Papakonstantinou Yunanistan 39. Gün
Selim Sabah Türkiye 42. Gün
Platonas Lemonopoylos Yunanistan 45. Gün
Aytuğ Yüksel Türkiye 45. Gün
Amfikratis Zachariadis Yunanistan 46. Gün Finalist
Derya Durmuşlar Türkiye 46. Gün Gerçek Şampiyon




2007 Survivor Şampiyonu  : Taner Özdeş

Kanaryalar - Fenerbahçe
Taner Özdeş (1.) (Takım Kaptanı)
Ayşıl Özaslan (2.)
Kader Aydın (5.)
Gökmen Demir (6.)
Yunus Emre Çakır (9.)
Şevval Yıldız
Akif Doğan Güneş
Emine Nurbanu Çabuk
Sude Altunel
Yiğit Efe Adıgüzel
Oğuz Aydın
Caner Eker

Aslanlar - Galatasaray
Hilal Küçük (3.) (Takım Kaptanı)
Elif Yücel (4.)
Yaren Saliha Bulut (6.)
Yunus Emre Turan (9.)
Sefa Gürkan Kara
Şevval Ölmez
Emircan Yıldırım
Ertan Yılmaz
Nurseza İnanoğlu
Yiğit Berat Mavi
Melike Yemiş
Tolga Güreşçi
Özlem Çalın




2010 Survivor Şampiyonu : Merve Oflaz

Kızlar Takımı Kadrosu
Merve Oflaz (1.) (Kızların Takım Lideri)
Başak Özer (6.) 
Seda Aktuğlu (7.) 
Gizem Akın
Berke Sarp 
Seda Şer 
Ezgi Sözüer 
Tuğçe Al 
Canan Karlı 
Nilgün Karataş 
Hicran Işık 

Erkekler Takımı Kadrosu
İhsan Tarkan (2.)(Erkeklerin Takım Lideri)
Aydın Gülşen (3.) 
Ertan Rodoplu (4.) 
Oğuzhan Eroğlu (5.) 
Kemal Özcanlı (8.) 
Emin Sefer (9.)
Hakan Hatipoğlu 
Metin Avşar 
Furkan Dede 
Metin Özkaya 




2011 Survivor Şampiyonu: Derya Büyükuncu

Ünlüler Takımı
Derya Büyükuncu (1.) (Takım Lideri)
Nihat Doğan (2. oldu)
Özge Ulusoy
Ebru Destan
Asena Çakmak
Pascal Oliver Nouma
Zeynep Tunuslu

Gönüllüler Takımı
Taner Tolga Tarlacı (3. oldu)  (Takım Lideri)
Taçmin Tümer (4. oldu)
Tefik Egeli
Ceyda Okandan
Gökhan Albayrak
Vedat Behar
Didem Ceran


2012 Survivor Şampiyonu: Nihat Altınkaya
Ünlüler Takımı
Nihat Altınkaya (1.) (Takım Lideri)
Anıl Tetik (3.)
Almeda Abazi
Alp Kırşan
Mustafa Topaloğlu
Merve Büyüksaraç
Doğuş Baltacı
Sibel Tüzün

Gönüllüler Takımı
Hasan Yalnızoğlu (2.) (Takım Lideri)
Ece Begüm Yücetan (4.)
Hayim Kohen
Cevher Pekçiçek
Serhat Özcan
Şansın Tokyay
Gülen Sezmiş
Asena Erdem



2013 Survivor Şampiyonu: Hilmi Cem İntepe

Ünlüler Takımı
Doğukan Manço (2.)  (Takım Lideri)
Ümit Karan (3.)
Cengiz Coşkun
Irmak Atuk
Bennu Gerede
Erhan Yavuz
Larissa Gacemer
Nazenin Tokuşoğlu

Gönüllüler Takımı
Hilmi Cem İntepe (1.) (Takım Lideri)
Murat Ceylan (4.)
Dağhan Külegeç 2
Duygu Çetinkaya
Fatmagül Fakı
Bozok Gören
Mustafa Sürmen
Seda Akman
Emel Erdemanar




2014 Survivor Şampiyonu: Turabi Çamkıran


Ünlüler Takımı
Gökhan Keser (2.) (Takım Lideri)
Merve Aydın (3.)
Ahmet Dursun (4.)
Tolga Karel
Serenay Aktaş
İsmail Baki Tuncer
Eda Özerkan

Gönüllüler Takımı
Turabi Çamkıran (1.)  (Takım Lideri)
Yiğit Dikmen
Sahra Işık
Akın Saatçi 
Müge Uzel
Duygu Bal 
Mert Palavaroğlu
Ertunga Gemuhluoğlu
Berna Canbeldek
Samanta Mendes

Ekrem Toraman



2015 Survivor All Star – Turabi Çamkıran

Gönüllüler Takımı
Turabi Çamkıran (1.)
Hilmi Cem İntepe (3.)
Ece Begüm Yücetan (4.)
Hasan Yalnızoğlu
Bozok Gören
Sahra Işık
Nadia Zagli
Özlem Çalın
Taner Özdeş 
Seda Aktuğlu
Duygu Çetinkaya

Ünlüler Takımı
Merve Aydın (2.)
Hakan Hatipoğlu
Doğukan Hazar Manço
Serenay Aktaş
Anıl Tetik
Berna Canbeldek
Pascal Nouma
Merve Oflaz
Almeda Abazi
Ahmet Dursun
Fulya Keskin



2016 Survivor Şampiyonu: Çağan Atakan Arslan

Ünlüler Takımı
Çağan Atakan Arslan (1.) (Takım Lideri)
Semih Öztürk (4.)
Nagihan Karadere
Yunus Günçe
İbrahim Yattara
Ezgi Avcı
Tuğba Özay
Mehmet Özyay
Yılmaz Morgül
Eda Akkaya
Seda Tetik
Ebru Öztürk
Yağmur Özdemir
Rafet Serkan Ercan
Alper Deniz

Gönüllüler Takım
Serkay Tütüncü (2.) (Takım Lideri)
Damla Can (3.)
İbrahim Giydirir
Efecan Dianzenza
Gizem Memiç
Gizem Kerimoğlu
Zafer Mete
Nihal Candan
Aylin Şallı



2017 Survivor Şampiyonu: Ogeday Girişken

Ünlüler Takımı
İlhan Mansız 5.
Seda Demir
Berna Öztürk
Sabriye Şengül 6.
Furkan Kızılay
Tarık Mengüç
Sema Aydemir 4.
Serhat Akın 3.
Sedat Kapurtu
Pınar Saka
Şahika Ercümen
Adem Kılıççı 2.
Fatih Hürkan

Gönüllüler Takımı
Erdi Ünver
Berna Keklikler
Ogeday Girişken 1.
Denisa Gültekin
Sadin Bakır
Burçak Tuncer
Tuğçe Melis Demir
Volkan Çetinkaya
Yiğit İzik
Fulya Şahin
Elif Şadoğlu
Eser West
Gökhan Gözükan
Anıl Karakurt
Bulut Özdemiroğlu



2018 Survivor Şampiyonu: Adem Kılıççı 

2018 Survivor All Star  Yarışmacıları Survivor 2018 Kadrosu Ünlüler Ve Gönüllüler

Survivor 2018 Kadrosu Ünlüler Takımı
Adem Kılıçcı
Berna Canbeldek
Elif Şadoğlu
Merve Aydın
Mustafa Kemal Kurt
Sahra Işık
Sema Aydemir
Turabi Çamkıran
Ümit Karan
Yiğit Dikmen

Survivor 2018 Kadrosu Gönüllüler Takımı
Anıl Berk Baki
Birsen Bekgöz
Cumali Akgül
Damla Can
Funda Alkayış
Hakan Hatipoğlu
Hilmi Cem İntepe
Murat Ceylan
Nagihan Karadere
Yağmur Banda




2019 Survivor ŞampiyonuKaterina Dalaka




Survivor 2019 Türkiye Kadrosu: Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın, Okay Köksal, Kaan Güvenilir, Sabriye Şengül, Emre Durak

Survivor 2019 Yunanistan Kadrosu: İoulieta Kitrinou, Dimitra Vamvakousi, Afroditi Skafida, Dimitris Margaritis, Kyriakos Pelekanos, Panagiotis Konstantinidis, Spyros Gourdoupis, Dimitra Tsaganou, Nikos Kosmas, Ria Kolovou, Tony Stavratis, Nadia Mavroudea, Vasilis Simos, Elpida Meziridou, Vasilis Vasilikos, Katerina Dalaka, Patrick Ogunsoto.




2020 Survivor Şampiyonu: ? Daha belli değil :)
Question mark icons, Soru işareti png, question mark png ...

Survivor 2020 Ünlüler Takımı Kadrosu
 Erman Altıkardeş, Mert Öcal, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Derya Can, Elif Yıldırım Gören, Ersin Korkut, Parviz Abdullayev, Sercan Yıldırım, Tuğba Melis Türk, İrem Akın,


Survivor 2020 Gönüllüler Takımı Kadrosu
Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Yasin Obuz,



survivor 2009 yarışmacıları survivor 2005 yarışmacıları survivor 2010 yarışmacıları survivor 2013 yarışmacıları survivor yarışmacıları 2015 survivor 2010 yarışmacıları isimleri survivor 2012 yarışmacıları survivor 2011 yarışmacıları survivor 2010 yarışmacıları isimleri survivor 2010 izle survivor 2005 kadrosu survivor 2005 kadrosu isimleri survivor şampiyonları ilk survivor kadrosu survivor 2009 yarışmacıları survivor 2008 survivor 2012 sezonu yarışmacıları 2020 survivor kadrosu 2020 survivor yarışmacıları survivor 2020 gonulluler survivor 2020 gönüllüler survivor 2020 ne zaman başlıyor survivor 2020 nasıl olacak survivor 2020 kimler var acun ılıcalı 2020survivor
20 NİSAN 2020

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder