8 Mayıs 2020 Cuma

İnternetten Para Kaza Yolları - Garantili :)

Herkesin Yapabileceği İnternetten Para Kazanma Yolları Listesi

1-QUMPARA
process 2

QUMPARA NEDİR?

Siz yapınca alışverişi, zaten almıyor musunuz satış fişi?
Qumpara'yı telefonunuza yükleyerek yaptığınız alışveriş fişinin fotoğrafını gönderdiğinizde anında ödül kazanabilirsiniz. Qumpara’da her zamanki alışveriş fişleriniz her ay kampanyalı noktalar, ürünler veya ürün gruplarından size anında sürpriz hediyeler ve Qumpara Puan kazandırır. Biriktirdiğiniz Qumpara Puan’ları çeşitli ödüllere ve alışveriş çeklerine dönüştürebilir veya biriktirip banka hesabına aktarabilirsin.

2-Google ödüllü anketler
Ülkemizde “internetten nasıl para kazanılır?” aramasının çok fazla yapıldığı düşünüldüğünde, bu haber birçok kullanıcının işine gelecektir. Ancak uygulamaya kaydolduktan sonra anında işleme başlayamadığınızı belirtelim. İlk başta seçtiğiniz dile göre bilgileriniz alınıyor. Burada adınız soyadınız gibi alanlar alındıktan sonra,  ufak bir anket yapıyorsunuz. Bu ankette kendinizle ilgili temel soruları yanıtlıyorsunuz ve sonuçlara göre sizin anket programına katılıp katılmamanız kararlaştırılıyor. Burada belirli bir zaman geçebilir, o yüzden uygulamadan bildirim gelmesini bekleyebilirsiniz.
Uygulama onay aldığında ise her hafta en az bir tane olacak şekilde kısa ve sizinle alakalı anketler geliyor. Telefona bildirim olarak da gönderilen bu anketlerden 1.79 TL tutarına kadar Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Bu anketler arasında, “En iyi logo hangisi? Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?” gibi sorular yer alıyor.


3-Marketagent
marketagent ile ilgili görsel sonucu
Marketagent benimde kullandığım bir anket sitesidir anketler size hemen gelmeyebilir yeni kullanıcılara gelmesi uzun sürüyor yapmanız gereken 40 yaşında bir çok çocuklu ve zengin kadın rölünü girmeniz bu sayede birçok firmadan anket geliyor. 
SİTE LİNKİ : http://bit.ly/2RVVDH9
4-YANDEX TOLOKA
yandex toloka ile ilgili görsel sonucu
Bu uygulamada görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Görevler günlük gelir . ,

5-WOWAPP
wow app ile ilgili görsel sonucu
Bu uygulamada çeşitli görevleri yaparak örneğin oyun indirerek yada anket çözerek para kazanabilirsiniz

 6-HADİ SOR
hadi sor ile ilgili görsel sonucu
Bu sitede çeşitli sorular sorup cevaplayarak ve vakit geçirerek para kazanabilirsiniz

7-bounty

Bounty uygulaması ile basit görevler gerçekleştirip, gezerken ya da oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Para kazandıran Türkçe uygulamalardan biri olan Bounty, oldukça popüler bir para kazanma uygulaması.
para kazandıran mobil uygulamalar
Bounty sizden bazı görevler isteyen ve bu görevleri yapmanız durumunda da size ödeme yapan bir uygulama. Bu görevlerden bazıları; anketler, uygulama testleri kontroller, gizli müşteri vb. şeklinde. Bazı görevler uğraştırıcı olsa da ödemeler de ona göre yüksek oluyor.
Bounty’de para kazanma için aşağıdaki adımları izlemeniz isteniyor:
 • Bounty’yi telefonuna indir ve üye ol,
 • Sana uygun olan görevlere bak ve yapmak istediğini seç,
 • Görev detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir,
 • Görevin onaylansın ve paran bakiyene eklensin,
 • Para çekme isteği gönder ve paran en yakın Cuma günü hesabına yatsın!

8-HADİ

Hadi uygulaması Türkiye’nin ilk canlı yayınla para ödülü veren bilgi yarışması olma özelliğini taşıyor. Her gün yayın yapan Hadi, çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenliyor ve tüm soruları bilenler para kazanıyor.
para kazandıran türkçe uygulamalar
Hadi uygulamasını kullanmak ve yarışmalara katılmak ise oldukça basit. Öncelikle Android veya iOS için Hadi uygulamasını indirin. Daha sonra kullanıcı adınızı belirleyip kayıt olun. Size gelecek olan bildirimlerde yarışma saatini görebilirsiniz.
Bazı günler günde 3 yarışma olduğu da oluyor. Hatta gün gün belirli kategorilerde yarışmalar düzenleniyor. Bu kategoriler spor, müzik, futbol, film, magazin, kolay, orta ve zor şeklinde belirlenmiş.

9-ARTIWAY

 

Globalde ismi Bonusway olan, Türkiye’de ise Artıway ismiyle hizmet veren bu uygulama, internetten alışveriş yapanların işine yarayacak ve aynı zamanda dolaylı da olsa size para kazandıracak bir uygulama.
Çalışma mantığı, anlaşmalı oldukları e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişlerde hesabınızda para birikmesi şeklinde. Bunun neresi para kazanma uygulaması diyebilirsiniz. Ancak biriken paraları çekebilme özelliği var.
Artıway’e üye olup uygulama üzerinden alışveriş yaptığınızda belirli oranlarda size bonus veriyor. Size de bu bonusları nakit para iadesi şeklinde geri alabiliyorsunuz. Hemen hemen tüm e-ticaret siteleriyle anlaşmalı olması Artıway uygulamasını oldukça cazip kılıyor.


10-LETGO
11. Letgo
Uygulama yayınladığı reklamlar ile hemen hemen herkes tarafından biliniyor. Bilmeyenler için ise ikinci el ürünlerin satılabildiği bir uygulama. Her çeşit ürün bulmak mümkün. Ancak ben en başından beri arayüzünü beğenmiyorum bir türlü de düzeltemediler.

İhtiyacınız olan hemen hemen her şeyi bulmak mümkün. Hatta Letgo üzerinden ucuza aldığınız ürünleri üzerine kâr koyarak satmak da fena bir fikir sayılmaz. Kullanmadığınız evde, iş yerinde boş duran eşyalar birilerine lazım olabilir. Letgo kullanarak para kazanmak sanıldığından çok daha kolay.

Kullanıcı sayısı azımsanmayacak derecede ve bu da al-sat yapımını kolaylaştırıyor. Eğer bugüne kadar denemediyseniz bir şans vermenizi tavsiye ederim.

İnternetten  Para Kazanmanın 35 Yolu
 1. Amazon Mechanical Turk
 2. Anket Doldurarak
 3. Appen ve LionBridge
 4. Artıway
 5. Backlink Satışı Yaparak
 6. Bionluk
 7. Blog Yazarak
 8. Çeviri Yaparak
 9. Domain Alım – Satım
 10. DropShipping
 11. E-Kitap
 12. Fiverr
 13. Fiverr Ürünlerini Daha Pahalıya Satın
 14. Fotoğraf Satarak
 15. Freelancer
 16. Google Reklamlarından
 17. Instagram
 18. Kendi Sitenizi Kurarak21- AirBNB
 19. Makale Yazarak
 20. Niş Bir Blog Açarak
 21. Online Marketlerde Ürün Satımı
 22. Oyun Skin Alım – Satımı
 23. SadeceON
 24. Satış Ortaklığı İle
 25. Site Kurarak
 26. Stock Music – Stock Video
 27. Tema ve Eklenti Kodlayarak
 28. Twentify
 29. Twitch
 30. Uber
 31. Udemy
 32. Upwork
 33. Viator
 34. YoutubeNOT = ADMİNİN ÖNERDİĞİ EN ÇOK PARA VEREN MARKETAGENT KESİNLİKLE


Öğrenciler için internetten para kazanma Yolları İnternetten para kazanma kesin İnternetten para kazanma 2019 Anket DOLDURARAK para kazanma Evde para kazanmanın yolları İnternetten para kazanma Forum İnternetten para kazanma oyunları İnternetten para kazanma ekşi Öğrenciyim para kazanmak istiyorum Liseliler için para kazanma yolları Evde para kazanmanın yolları Para kazanma yolları öğrenci Online para kazanma Ortaokulda para kazanma 15 yaşında nasıl para kazanılır İstanbulda nasıl para kazanılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder