23 Nisan 2020 Perşembe

Cilve Naz Nedir Nasıl Yapılır :)

Cilve Naz Nedir Nasıl Yapılır :)

Kadınlarımıza cilve konusunda yardımcı olmak isteriz :) Ben 25 yaşında genç bir erkek yazarım. Oldukça çok ilişkim oldu (Gerçekten yeminle bakın). :) Bu ilişkiler çok şey katarken çok şeylerde götürdüler yanında sonuçta ben oldum. Neyse ilişkilerde iki önemli şey vardır ilişkiyi canlı tutan biri cilve bir diğeri ise naz. Kadınların ilişkiye yön vermelerindeki en temel silahları.
Cilve nasıl yapılır kocaya Cilve yapma örnekleri 

Öncelikle Cilve, İşve Nedir Nasıl Yapılır Diyelim ?
Cilve ve işve karşınızdaki partnerinizi hazzın doruklarına çıkardığınız silahlardır. Yanlış ellerde kötü bir silaha dönüşebilir. Yada fazlası bir atom bombası gücünde infiale neden olabilir. Erkeğinizi ya da lez bir ilişki içerisindeyseniz kız arkadaşınızın yanına sokulun ve ona sürtünmeye başlayın. taraflı tarafsız herkesin kabul edebileceği bir cilve ve tahrik etme yöntemidir Kulak memesini ve arkasını yalamak. özellikle boynunu :)


Artık başlangıçtasınız cilve yaparken en önemli şey işveli hareketlerdir ona dokunun ve hissedin onunda harekete geçmesini sağlayın ama ilişkiye girmeyin hemen. Bütün bedenini kavrayın ve ona kendinizi hissettirin. Sonunda birtakım hareketlenmeler başlayacaktır ki. Tam o an kendinizi kaçırın işte burada Naz devreye giriyor :)

Sevgiliye telefonda nasıl cilve yapılır

Naz Nedir Nasıl Yapılır ?Nazlanma konusu sizi göklere çıkaracak olan sizi değerli kılacak olan yegane güçtür. Şimdi geriye çekilin ve kuduran bir erkek arkadaşı seyredin size yalvaran ve sizinle birlikte olmak için her şeyini verebilecek olan erkeği görün. Bu erkek ki size anında mesaj atmıyordu bu erkek ki neden beni kıskanıyorsun diyordu şimdi süt dökmüş kedi gibi önünüzde miyavlıyor ona kokunuzu verin öpün ve kaçın dokunun ama elinize almayın. Elini attığında bira tutmasına izin verin ama kaçın nazınızı geçirebildiğiniz kadar geçirin yalnız istediğinizi elde ettiğiniz zaman olayın bokunu çıkarmadan güzelliğinizi açın ve onu içinize alın :) Yoksa sonu mutlu boşalmalarla bitecek olan ilişkiniz ayrılıkla bitebilir dikkat edin :)

Cilve yapmak ne demek 
Erkeğe mesajda cilve Kocaya cilve mesajları  Cilve nasıl yapılır ekşi Cilve beden dili Sevgiliye telefonda nasıl cilve yapılır Uzaktaki sevgiliye cilve nasıl yapılır Cilve nasıl yapılır ekşi Cilve nasıl yapılır kocaya Erkekler cilve nasıl yapılır Cilve nasıl yapılır sevgiliye Cilve yapma örnekleri Naz yapma cümleleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder