23 Nisan 2020 Perşembe

Sapık Ne Demek ? Kime Sapık Denir ?

Sapık Nedir ? Kime Sapık Denir ? Sapıklar Ne Yapar özellikleri ? Sapıklardan Nasıl Kurtulunur ? Sapıklık FantezisiBu yazımızda Sapık konusunu ela alacağız. Şimdi yukarıdaki başlıkları ayrı ayrı ele alalım arkadaşlar.


Sapık (Sapıklık) Nedir ?

Bir kişinin istenmediği halde sözlü yazılı veya fiziksel olarak taciz edilmesi isteği dışında zorla rahatsız edilmesi durumuna sapıklık denir. Peki sapık kime denir ?

TDK: Tavır ve davranışları toplumun benimsediği törel ölçülere uymayan, özellikle cinsel davranışları doğal yoldan sapmış olan (kimse).

Sapık Kime Denir Kimler İçin Kullanılır ?

Yukarıda yazdığımız üzere sapıklık eylemini gerçekleştiren tacizde bulunan kimseye ise sapık denir. Sapık erkek veya kadın olabilir. Ya da her ikisinin ortası. Sadece amaç rahatsız etmek üzere olsun. Buradaki Sapık'ın amacı her zaman rahatsızlık vermek değildir. Sevdiğiniz kişiye de yüz vermediği için sapıklık yapabilirsiniz.


Sapıklar Ne Yapar Özellikleri ?

Sapıklar genellikle cinsel taciz şeklinde gerçekleşiyor. Sapık genellikle bulduğu telefon numarasını her fırsatta her yerden arıyor. Rahatsız ediyor. Bununla beraber fiziksel sapıklıklar mevcut. Bu sapıklıklar Otobüste fordlama yani sürtünme toplu taşımalarda sürtünme yollarda fiziksel veya sözlü sapıklık ya da toplu yerlerde parti verilen alanlarda sürtünme ya da alenen sapıklık şeklinde geçiyor. Tacize uğrayan kişi bu durumdan çok rahatsız olur. Sapık bu durumdan hoşlanabilir ve sizin rahatsız olmanız onu daha da tahrik edebilir.


Sapıklık Fantezisi 

Sapıklık sadece rahatsızlık vermek üzerinde kurulu olan bir fantezi türüdür. Kişi için karşıdaki kişinin cinsel tercihi uyması yeterli oluyor. Hedefte veya adreste kimin olduğu kimin umurunda. Sapığın tek amacı cinsel dürtülerinin getirdiği açlığı bastırmak ve bunu sapıklık fantezisiyle gidermek.Sapık ne demek TDK Sapık nedir Sapıklık sözleri Sapık kime denir Sapkınlık ve sapıklık arasındaki fark Erkeklerde Sapıklık Sapık ne demek ing Sapıklık video YouTube

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder